Ana Sayfa TEKNOLOJİ Youtube’dan Mp3 Nasıl İndirilir?

Youtube’dan Mp3 Nasıl İndirilir?

tarafından nasılyapsam
Youtube'dan Mp3 Nasıl İndirilir

İnternet kullanıcılarının en sevdiği ve vazgeçilmez bulduğu sitelerin başında hiç şüphesiz Youtube geliyor. Dünyanın en geniş arşivine sahip, en sık kullanılan video paylaşım platformu olan Youtube’da, yüklenmiş olan videoları mp3 olarak indirmeniz mümkün. Oldukça basit birkaç hamleyle “youtube’dan mp3 nasıl indirilir?” sorusunu cevaplayalım:

  • İlk olarak, Youtube’da dilediğiniz müziği açarak, videonun üst kısımda yeşil okla gösterdiğimiz bölümden url adresini (linkini) tıklayıp kopyalıyoruz.
  • Daha sonra kopyaladığınız linki, aşağıdaki web sitesilerine yükleyerek indirebilirsiniz. Birkaç alternatif siteden dilediğinizi seçebilirsiniz.

İndirmek için Flvto sayfasına gidin : Tıklayın. Kullanımı kolay ve mp3 harici başka formatlarda da indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Hızlıca sorunsuz bir şekilde indirme işlemini tamamladım.

  • Mp3.Youtube.Download‘dan indirmek için tıklayın. İndirme linkini yapıştırınca sayfayı kocaman bir şekilde kaplayan bir “please read the terms…” şeklinde bir uyarı çıkıyor. Sayfanın sağ üst kısmından X (kapat) işaretine basarak bundan kurtulabilirsiniz. Tam indirme işlemi yaparken tekrar çıkarsa ve kapatamazsanız; sayfadan geri gitme tuşuna basın. Böylece indirme gerçekleştirilir.
Linki buraya kopyalayın
İndirme dosyanız hazır halde
  • Tubazy‘den indirmek için tıklayın. Kullanımı basit ve hızlı.
Kullanımı oldukça kolay ve hızlı bir mp3 indirme sitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yorum Bırakın